Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania 

 

 

 1. Zamówię, zapłacę, jaką mam pewność że dostane to co zostało zamówione?
  Hanipol f.h. pracuje w branży upominkowej już od 1990 roku. Doświadczenie jakie posiada pozwala na zaspokojenie gustów najbardziej wymagających klientów. Jeżeli jednak produkt nie spełniałby Państwa oczekiwań, istnieje bezproblemowa możliwość zwrotu zakupionego produktu w terminie 10 dni od daty zakupu. Zwrot odbywa się na koszt kupującego.

 2. Ile trwa dostawa?
  Hanipol f.h. dokłada wszelkich starań, by złożone zamówienie zostało jak najszybciej dostarczone. Przygotowanie zamówienia na magazynie to maksymalnie 3 dni robocze (z praktyki jednak możemy podać, ze trwa to ok 1 dnia). Do czasu dostawy należy doliczyć czas transportu przez kuriera (z praktyki 1-2 dni). Firma kurierska odbiera od nas zamówienia codziennie o godz 14:00, tak, że jeśli zamówienie zostało złożone i zapłacone rano, jest spora szansa, by na następny dzień przesyłka dotarła do zamawiającego.

 3. Jaki jest koszty dostawy?
  Jeśli zamówienie hurtowe przekracza kwotę 1000zł  a zamówienie detaliczne przekracza kwotę 250zł  koszty transportu ponosi firma Hanipol. W przypadku zamówień o niższej wartości, koszty transportu pokrywa Zamawiający. Oferta dotyczy zamówień realizowanych na terenie Polski. Koszty transportu do zamówień poza granicami kraju ustalane są indywidualnie. Klient ma możliwosć wyboru sposobu transportu, aktualny cennik kosztów dostawy znajdziesz zawsze w Regulaminie.

  W przypadku bardzo dużych przesyłek dostawa realizowana jest z pomocą transportu własnego Hanipol f.h. (objętość do 14m3). Takie zamówienia przekraczają 800,00 zł brutto, wiec całość kosztów transportu pokrywa Hanipol f.h.

 4. Potrzebuję fakturę VAT, czy jest to możliwe?
  Hanipol jest zarejestrowanym podatnikiem VAT pod numerem 644-051-10-67 i na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT

 5. Jak płacić?
  Portal zakupowy umożliwia płacenie za produkty za pomocą
  · karty kredytowej
  · przelewu bankowego
  · pobrania u kuriera
  płatności realizowane są na konto Hanipol f.h.    88 2490 0005 0000 4530 8104 3259

 6. Jak zapakowana jest przesyłka?
  Każda przesyłka zapakowana jest bardzo precyzyjnie w karton, folię pęcherzykową, wiórki styropianowe, żeby nic się nie uszkodziło podczas transportu.

 7. Jak można zareklamować uszkodzony produkt?
  Przesyłki hurtowe klient ma obowiazek sprawdzic do 3 dni od daty otrzymania pod wzgledem uszkodzeń mechanicznych. Inne uszkodzenia podlegają normalnemu trybowi gwarancyjnemu.
  Przesyłki detaliczne klient zobowiazany jest ogladać przy odbiorze produktu , w przypadku mechanicznego uszkodzenia, należy wypełnic protokół uszkodzenia i nie odbierać przesyłki. Hanipol, nie czekajac na otrzymanie uszkodzenia wysyła dobry produkt kolejną przesyłką

 8. Czy możliwy jest odbiór własny?
  Tak, możliwy jest odbiór własny, po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym. Odbierać można pod adresami w tygodniu w godz 8:00 do 16:00:
  -Warszawa ul. Modlińska 379 tel. 022-614.66.91
  -Sosnowiec ul. Szymanowskiego 9b tel. 032-263.55.58

 9. Czy jest możliwość otrzymania rabatu?
  Hanipol jest elastyczny i na pewno dostosuje swoje możliwości do potrzeb klienta. Na bieżąco analizuje zakupy klienta i w odpowiednim momencie zaproponuje korzystny rabat

 10. Czy zamawiany produkt jest dostępny od ręki?
  W zależności od uprawnień nadanych klientowi przy każdym produkcie jest opis czy produkt jest dostępny  czy nie lub też podane są dokładne stany magazynowe na magazynach w Sosnowcu, Warszawie oraz jaka ilosć jest w trakcie produkcji.
 Skontaktuj się z nami